Close

Про компанію

Група компаній «HETERO» є одним з найбільших в світі виробників антиретровірусних лікарських препаратів. ГК «HETERO» перша індійська фармацевтична компанія, яка протягом трьох років з моменту заснування розробила виробничий процес близько 20 дженерикових субстанцій.

Компанія спеціалізується на розробці, виробництві і промисловому впровадженні високоякісних терапевтичних продуктів. ГК «HETERO» — одна з небагатьох фармацевтичних компаній в Індії, яка може позиціонувати себе стабільним гравцем на глобальному ринку. Компанія є найбільшим експортером терапевтичних препаратів на різні ринки Південної Азії, Близького Сходу, Європи і Америки.

ГК «HETERO» зміцнює свою присутність на ринках, що розвиваються за рахунок виробництва широкого діапазону брендованих дженериків. ГК «HETERO» пропонує доступні життєво важливі ліки для лікування таких небезпечних для життя захворювань, як ВІЛ / СНІД, гепатит С, пташиний грип і свинячий грип. В основі політики ГК «HETERO» лежить довіру і прагнення до довгострокового партнерства. Компанія відстежує і гарантує високу якість і цінову доступність виробленої продукції з моменту її створення в 1993 році.

зворотній зв'язок